Duben 2012

Jak správě aplikovat řasenku

22. dubna 2012 v 19:58 | Xoxo Nell |  Rady

Líčení s Jonasem Wramellem


Chci zpátky časy, kdy bylo největší rozhodnutí jakou pastelku použít...

18. dubna 2012 v 21:40 | Xoxo Nell
Krásný večer přeju, mooc moooc se omlouvám, ale jak víte mám před maturitou + do toho přehlídky a práce. Nestíhám nic. Ještě ke všemu něco na mě leze. Chci tu hnusnou maturitu mít za sebou a ČAU AHOJ ŠKOLO!!:).. haha..A co vy, jak se vám daří? Popovídejte mi něco :).

Mám jednu otázečku, jaký článek by jste na blogu uvítaly?:)

Trošku starší fotka s Rozálkou:-*

Hledám nové SB

13. dubna 2012 v 15:49 | Xoxo

Nábor SB

Pokud chceš spřátelit svůj blog, tak mi napište přihlášku. Do komentářů napište popis vaší stránky s odkazem + proč
chcete spřátelit ( věta ve stylu: Máš pěknou stránku/design, nestačí!!).

• Přezdívka
• Adresa blogu
• Popis vaší stránky
• Proč chceš spřátelit?
• Jak často budeš navštěvovat stránku?

Make-up podle typu pleti

9. dubna 2012 v 12:04 | Xoxo Nell |  Pleť
Při výběru make-upu musíme přihlížet nejen na správný výber odstínu, ale i na jeho složení, nebo-li na jeho typ. Při špatném výběru make-upu totiž můžete zpáchat místo perfektního looku na vaší pleti nemilé škody.

Který make-up je vhodný pro vaši pleť?

• Normální a smíšená pleť: Všechny druhy make-upů přínašejí skvělý výsledek. Tekutý, krémový i pudrový make-up je pro tuto pleť vhodný a nemusíte se bát použit žádný z těchto make-upů. Volba je pouze na Vás.

• Suchá pleť: Na suchou pleť je nejvhodnější používat tekuté nebo krémové make-upy. Vyhněte se práškům, protože mají sklon vytvářet efekt masky.

• Mastná pleť: Pudrové make-upy slouží k nejlepšímu absorbování mastnoty. Stejně tak můžete používat matující pěnu nebo tekutý make-up od Avonu.

• Citlivá pleť:Je nutností dodat takovéto pleti živiny. Pro tuto pleť je vhodný lehký tekutý make-up s heřmánkem, aloe a levanduli.

7.4.2012

7. dubna 2012 v 9:13 | Xoxo Nell |  Psací nálady

"...Včera jsem musela řádit, protože ani nevím, kde mám tužku..haha:D..."

No, takže včera jsme s holkama skončily na stodolní. Říkaly jsme si " néé, nebudeme pít, jenom na chvilku si sedneme a pokecáme"... jo OMYL... to zase jednou byla povedená kalba. Jsem úplně rostřelená, všechno mě bolí a to mám dneska focení, jsem zvědavá, jak ty fotky budou vypadat s mýma pytlema pod očima:D.
Večer jsem se dívala na Hotel Paradise. Začínám se bát o Leničku, jestli ji Nela vyhodí, tak do toho asi vstoupím já, moc ji držím palce... ale stejně si myslím, že pojede za chvíli za mnou domů. No nic, chtěla jsem se jen ozvat, jdu spát, dobrou noc miláčkové:-*:D
S milovanou Leničkou:-* ( z Paradise )

4.4.2012

4. dubna 2012 v 12:20 | Xoxo Nell |  Psací nálady
Čauky mňauky:),
konečně mám dneska dobrou náladu, venku krásně svítí sluníčko a je teploučko, což znamená, že si zajdu na solárku a pak s Kubou ven, znovu spravovat náš "vztah" :D:) hehe!!...No, nějak jsme to vyřešili, teď je na něm, jak se k tomu postaví a jak se bude chovat. Jestli mě zase nevymění za kamarády, tak jak on to dělá velmi rád... No nebudu už to rozebírat, tahle kapitola je uzavřená a začíná nová a doufám, že krásnější:).
No nic, letím na solárku, čůůůs:-**

Vaše Xoxo Nell♥

3.4.2012

3. dubna 2012 v 12:30 | Xoxo Nell |  Psací nálady

Láska je život, láska je sen, láska je člověk ktorého chcem.

Zdravím miláčci, teď jsem došla ze školy letím na solárko a pak za mnou má dojít Kuba( můj bývalý, jak jsem včera psala ). Vážně nevím co mi chce, pry je to něco důležitého. Zase se bude omlouvat a prosit na kolenách ať ho vemu zpátky. Pořád ta stejná pohádka, ale já vážně nevím. Nejsem rozhodnutá a sama nevím jestli chci vztah, teď před maturitou. Ale na druhou stranu si říkám, že bych ho brala všemi 10, ale po tom co mi všechno dělal, že mě vyměnil za kamarády a já jsem byla vedlejší. Každý jeho kámoš mi píše, že pořád jen o mě mluví, že ho to tak štve, že udělal velkou chybu a podobně. Jsem z toho zmateně nešťastná, pač někde uvnitř sebe ho pořád miluju a neustále myslím na ty krásné chvilky na to, jak jsme se mazlili, pak mi dal pusu na čelo a společně jsme usnuly. Na to, jak se bude jmenovat naše mimi...:(. Jak to píšu, tak mi teče jedna slza za druhou, koukám na fotky, které jsem neměla sílu smazat. Nešlo kliknout na to "OK"...Chtěla bych otevřít novou kapitolu, ale sám si říkal o konec, chyboval, byl hloupý a slepý. Tak ať trpí jako já jsem trpěla předtím :(.Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo...

2. dubna 2012 v 20:25 | Xoxo Nell |  Psací nálady

Pravda...

Dříve než začneš podvádět, dobře si rozmysli, jestli vyměníš celé dny a noci za chvilkový úlet... Jestli vyměníš polibky od někoho, kdo Tě miluje, za polibky od někoho, kdo tě jen chce... Rozmysli si, jestli si vybereš někoho, kdo si myslí, že si sexy, místo někoho, pro koho jsi ten nejkrásnější člověk na světě... Uvědom si, že
se vzdávaš někoho, kdo by kvůli tebe obětoval všechno, kvůli někomu, kdo si tě možná ani neváží... A hlavně si uvědom, že zradíš důvěru někoho, kdo na Tebe myslí každou chvíli a vybereš si někoho, kdo na tebe brzo zapomene...

Jak a čím vytvořit oční linky

2. dubna 2012 v 10:30 | Xoxo Nell |  Rady
Určitě každá z vás už zkušenosti s očními linkami má. Ať už je tvoříte tužkou, tekutými očními linkami či speciálními tekutými
pery nebo fixy, může se stát, že místo krásných očí budete působit zcela jinak, až - v některých případech - hloupě.
Očními linkami můžeme lehce podmanit tvar oka, ale ne každý ví, jak správně s linkama pracovat, abyste dosáhly požadovaného looku. Já vám dnes trochu poradím, jak pracovat s určitými druhy linek.

KLASICKÁ TUŽKA NA OČI
Klasickou tuhou tužku na oči všechny moc dobře známe. Je nejčastěji používaná, hlavně proto, že se s ní dobře a snadno pracuje. Pokud neumíte vytvořit rovnou linku, tato verze je přesně pro vás. Drobné nerovnosti se totiž dají jednoduše umazat či upravit vatovou tyčinkou. Tužka by neměla mít příliž ostrou špičku, pro pohodlnější aplikaci je lepší mít kulatější hrot. Ovšem dbejte na to, aby se z ní nestal kopáč!
Aplikace: Začínejte vždy od vnitřního koutku oka směrem k vnějšímu, těsně nas řasami. Můžete si nejprve linku vytečkovat, pro větší přesnost a poté tečky spojit.

0.02 Playlist

1. dubna 2012 v 17:51 | Xoxo Nell |  Playlist
Ty jsi jiná, máš pro mě pochopení, díky bohu,
žádná blbá barbie na vyfocení.
Ne holka na jednu noc,
prostě zlato,jsi holka na život,

Omlouvám se, ale poslední dobou mi není vůbec do smíchu....Nic se nedaří, nic mě nebaví, s každým se jen hádám, ve škole mi to nejde a to mám před maturitou:(..a do toho všeho se ozval můj bývalý a připomíná mi jen bolestivé, ale i krásné vzpomínky. Ale já už mu druhou šanci dát nemůžu, nejde to, nevěřím mu. Byl to úžasný kluk spojený s ďáblem, který občas si vymýšlel a lhal... Chápu, každý má právo dělat chyby, ale ocať pocať... Aby přísahal na MĚ, že nehulí a za 3 hodiny za mnou příjde domů úplně zhulený?..Tak to néé, nemám nic proti tomu, že si s klukama na akci dají, ale ať mi nelže. Je to spousta.. prostě nevím co mám dělat..:(