Červen 2012

0.07 Playlist

21. června 2012 v 0:30 | Xoxo Nell |  Playlist
Nosim v hlavě tolik slov, který Ti chci říct,dávam svoje srdce na papír, bejby chci Ti říct, že miluju Tě každou částí těla, že dám všechno Ti lásko, co bys mít chtěla, že chci být tím nejlepším, co bys mít měla:*


20.6.2012

20. června 2012 v 14:22 | Xoxo Nell |  Psací nálady
Přeji krásný slunečný den, právě jsem u bazenu a chytám bronz:P..haha
Co děláte vy, taky se sluníte nebo se učíte na poslední písemečky?:)


0.06 Playlist

18. června 2012 v 0:01 | Xoxo Nell |  Playlist
Moje oblíbená..hlavně ten konec lalala :-*


Boj s celulitidou

12. června 2012 v 22:11 | Xoxo Nell |  Rady
Jestli i tebe trápí ošklivá pomerančová kůže, a nevíš jak se ji zbavit...ZAČNI JÍST ZDRAVĚ!!!

Šťavnaté ovoce..............................................................................................................

Říká se, že v boji s celulitidou nejlépe uspěješ, když budeš hodně pít a pokožku hydratovat. K tomu přispějí i některé druhy ovoce, které obsahují hodně šťávy. Teď je pro to ideální doba, protože obchody se začínají plnit šťavnatým čerstvým ovocem. Vezmi si na pomoc broskve, meruňky, grepy, kiwi nebo obyčejná jablka, ta ti pomohou pokožku hydratovat a odplavovat z těla toxiny.

Pozor ale na to, kdy a jak ovoce jíš. Mlsat bys ho měla spíš dopoledne, klidně si doma ovoce rozmixuj a udělej si vlastní Smoothie (hustý nápoj z rozmixovaného ovoce). Jako zdravá snídaně ideální volba. Ovoce se hodí i jako dopolední svačina, pokud jsi ale zvyklá dávat si ho jako zdravý lehký dezert po obědě, tak pozor, protože ovoce obsahuje hodně cukru a je hodně výživné, je to jídlo samo o sobě.

Je pečivo tabu?..............................................................................................................

Ano, ale jen sladké a pečivo z bílé mouky. Naopak celozrnné dobroty ti díky obsahu vlákniny prospívají. Neměla bys ho ale kombinovat s masem nebo mléčnými výrobky (tedy i se sýrem a máslem). K chlebu nebo rohlíku raději přikousni zeleninu, nebo si udělej bohatý zeleninový salát.

Nejíst po páté hodině?....................................................................................................

Pokud jdeš spát v osm, tak je to pravda. Ale určitě chodíš spát později. Spíše platí, že bys neměla jíst později než dvěhodiny před tím, než se chystáš do postele. Po šesté hodině večerní bys ovšem neměla jíst jídla těžká, smažená a tučná, která by tělo nestihlo zpracovat a uložilo by si je do tukových zásob.

Polévka je grund.......................................................................................................... .

V tom mají naše babičky pravdu. Vyhni se ovšem krémovým a smetanovým dobrotám a dopřej si kuřecí nebo zeleninový vývar a jakékoli zeleninové polévky. V horku můžeš mít polévku jako oběd, nebo si ji dej jako rychlou večeři.

Alkohol škodí............................................................................................................. .

To není nijak nová informace. Věděla jsi ale, že má vliv i na tvou celulitidu? Nadměrně totiž zatěžuje játra, která jsou hlavním detoxikačním orgánem. Když jsi na party a chceš pít, dopřej si virgin mojito nebo lehký střik z bílého vína. Pokud jsi alkoholu přeci jen neodolala, druhý den si rozhodně kup nápoj s aloe vera, který ti pomůže s pročištěním organismu.

Nezapomeň na citron...................................................................................................

Denně bys měla vypít aspoň dva litry vody. Můžeš si třeba do sklenice čisté vody vymačkat šťávu z citronu (ale nepřidávej cukr). Ten totiž pomáhá s detoxikací organismu. Dej si jednu sklenici ráno nebo večer. S množstvím to ale nepřeháněj, ať si neponičíš zubní sklovinu a nepřekyselíš žaludek.

Silná trojkasil...........................Sil.............................................................................


Zeleninou rozhodně nic nezkazíš. Tvými novými přáteli by se ale rozhodně měla stát červená řepa, okurka a celer. Pomáhají játrům štěpit uložené tuky, takže taková celerová šťáva nebo šťáva z řepy tě krásně pročistí. Okurka má zas dobrý vliv na činnost ledvin, které zbavují tělo odpadních látek, tedy i toxinů.

Krása z Asie............................................................................................................. .

Všimla sis, jak jsou Japonky krásné a jejich pleť téměř bez chybičky? Je to jejich stravou. Vsaď i ty na sóju, tofu, řasy a mořské ryby. Tyto potraviny tělo nezatěžují a mají i pročišťující účinky.

10.6.2012

10. června 2012 v 14:46 | Xoxo Nell |  Koš

Damon Salvator + Elena Gilbert

Stefan Salvator + Elena Gilbert


V komentářích by mě zajímalo: Který z těchto dvou krásných pánů by byl lepší pro Elenu?

0.05 Playlist

9. června 2012 v 15:00 | Xoxo |  Playlist
Ta hudba, ten tanec, ve mě vyvolávají zvláštní pocity, které nejdou ani popsat.

Napište do komentářů, co to dělá s váma:)


12 výroků, které žena nesmí po sexu říkat!

8. června 2012 v 21:10 | Xoxo Nell |  Koš
Mlčeti zlato, mluviti stříbro. Toto staré české přísloví připomíná výčet dvanácti výroků, které by rozhodně neměly zaznít z úst ženy bezprostředně po milostném aktu. Pánové budou vědět proč…


1. "Jé, ten je ale malej…"
2. "Sakra, vzala jsem si vůbec včera ráno pilulku?"
3. "Poslyš, jakže se vlastně jmenuješ?"
4. "Tak to můj bývalý mohl déle!"
5. "Díky. Teď aspoň definitivně vím, že jsem spíš na ženské."
6. "Vyneseš prosím odpadky?"
7. "No, představovala jsem si to horší…"
8. "Kámošky budou hin, až jim tohle budu vypravovat."
9. "Můžeš posbírat oblečení z podlahy?"
10. "A teď se musíme vzít!"
11. "Mohl by sis trochu pospíšit? Mám totiž rande!"
12. "Kde je ovladač od televizoru?"

Foto by Baruch Vega - USA

7. června 2012 v 10:15 | Xoxo Nell |  FotoBook (=modeling)
Pár fotek z USA :). Snad se budou líbit:P

Citáty a motta 0.01

4. června 2012 v 19:55 | Xoxo Nell |  Koš

3.6.2012 - Comeback

3. června 2012 v 13:57 | Xoxo Nell |  Psací nálady
A je po všem. S holkama jsme dva náročné týdny zvládly. Nohy vůbec necítím ještě mi chodí někde po molu v Monaku.. haha:D:D. Lety proběhly v pohodě, což se stává málokdy, vždycky nás chytnou někde turbulence. Toto nepřeju nikomu, vždycky mám nepopsatelný pocit.
Nakoupila jsem si dost věci, doma jsem otevřela peněženku a asi mi skrz ní proletěl hurikán..:D:(