Červenec 2012

Playlist 0.08

31. července 2012 v 0:30 | Xoxo Nell |  Playlist
..............................LEO BERÁNEK..............................

Nejkrásnější chlap co existuje v České republice. Kvůli něho jsem se začla dívat na hotel Paradise, byla to sice blbost, ale ke konci jsem to maximálně žrala. Nemohl mi ujít ani jeden díl :D. Jak blbá puberťačka:DD.Nic proti mladým dívkám, ale mě už táhne pomalinku na dvacet:(:D.

Leo včera vydal nový klip. Klip je perfektní, ale text... co na něho říct...nelíbí se mi vůbec. Příjde mi jako z říkanky pro 2.třídu "Já mám nové boty nejsou do roboty"...Prostě se mi vůbec nelíbí!!!
A jaký názor máte na tento klip vy? Pište do komentářů:).


Pamatuj že každá rána pod pás příjde vždy od lidí kteří nikdy nedosáhnou výš

30. července 2012 v 18:36 | Xoxo Nell |  Psací nálady
Ahoj miláčci:-* chci se moc omluvit, proč jsem se tu neobjevila, ale měla jsem dost práce.Na Floridě nejsem jenom abych se válela u pláže:D. Mám tady brigádu v barech a hlavně po nocích, kdy jsou diskotéky, takže domů dojdu až ráno a celý den skoro spím. Odpoledne jak se probudím tak jsem buď na pláži nebo na terase v bazéně:). Ale za 3 dny už letím domů a budu se Vám věnovat co nejvíce. Teď se prosím nezlobte a omluvte mě:).

Určitě jste si všimli nového layotu na který jsem se nehorázně těšila. Je úplně o něčem jiném než ten předešlý. Úplně to tady oživlo a je to barevnější a krásnější.Chtěla jsem aby jste se tady cítili příjemně:).Moc bych za tento nový layot chtěla poděkovat http://schenzai.blog.cz/.Je boží!!

Jéé, tady mě fotila sestřenka Hanička. Jaká "krásná" fotka :D..FUJ!


Černý pepř jako pomocník při hubnutí

20. července 2012 v 11:40 | Xoxo Nell |  Diety
Věděli jste, že černý pepř může skvělým způsobem ovlivnit vaše hubnutí? Ne? Tak čtěte dál!

Látka nazývaná piperin, dává pepři jeho charakteristickou pálivou chuť. Nyní, korejští vědci také zjistili, že piperin dokáže blokovat vznik nových tukových buněk v lidském těle, tedy zabraňuje dalšímu přibírání na váze.
Výsledky studie, které provedla skupina korejských vědců, byla nakonec uveřejněna v časopise Journal of Agricultural and Food Chemistry. Článek v něm uvedený tvrdil, že piperin odbourává hladinu tuků v krvi a kromě toho má i další pozitivní účinky na lidské zdraví.
Již po celá staletí se černý pepř používal v tradiční orientální medicíně k léčbě různých gastro poruch, bolesti, zánětům a dalších problémům spojených se zdravím. Nicméně i když vědci nyní o černém pepři vědí, že má na lidský organismus pozitivní účinky, stále se o jeho aktivních složkách neví tolik. Zatím se tedy zjistilo, že piperin má tu schopnost zabránit novým tukovým zásobám, aby se ukládaly a kromě toho i pozitivně ovlivňuje metabolické procesy v lidském těle.
Korejští doktoři dokonce naznačili, že černý pepř přispěje k vývoji nových léků, které budou pomáhat pacientům s obezitou a chorobami spojené s ní

.

Léto si žádá krásné zdravé vlasy

12. července 2012 v 0:45 | Xoxo Nell |  Vlasy
Letní počasí si žádá nejen
opálená těla, trendy oblečení, ale také perfektní vlasy. A co by to bylo za krásné, zdravé vlasy, kdyby byly zničené. Ano, i sluníčko a letní počasí je dokáže pěkně poničit. Jak se tomu vyvarovat a pyšnit se bujnými kadeřemi?


Vlasy potřebují vlhkost.................................................

Stejně jako vaše tělo potřebuje dostatečné množství vody k tomu, aby přežilo, i vlasy si zaslouží dostatečný příjem vlhkosti k tomu, aby zůstaly zdravé. Platí tu jedno zlaté pravidlo, mnoho žen používá s oblibou suchý šampon. Pokud si jej také nemůžete vynachválit, mějte na paměti, že i přesto potřebují vlasy trochu vláhy. Neznamená to, že byste měly suchý šampon přestat používat, pouze dodejte vlasům občas trochu vláhy v podobě obyčejného spreje s vodou - nastříkejte jej po celé délce (od kořínků po konečky), a to nejlépe na večer před spaním. Ptáte se proč? Suché šampony jsou navržené tak, aby nám ušetřily čas, který věnujeme kompletnímu mytí vlasů. Suché šampony nasakují olej a mastnotu, takže dochází k jejich lehkému vysušení. Pokud hledáte ještě jiný způsob, můžete k rehydrataci bez namočení použít suchý kondicionér, kterým vlasům dodá potřebné živiny a vláhu.

Zlaté kondicionéry.....................................................

V poslední době se nám dostává nesčetně mnoho reklam, které poukazují na "zdravější" šampony bez sulfátů. Ano, ale i tyto jemné šampony vytvářející mýdlové bubliny mohou způsobit vyblednutí barvy a oslabení struktury vlasů. Pokud používáte šampony, sice odstraníte vlhkost a maz, ovšem kondicionér obsahující éterické oleje, vás zbaví těchto problémů bez poničení. Ano, v dřívějších dobách lidé skutečně používali pouze kondicionéry, protože to považovali za zdravější metodu mytí vlasů. Můžete to vyzkoušet samy - tři týdny si nemyjte vlasy šamponem a používejte pouze kondicionér. Vaše vlasy budou vypadat tak, jak nikdy nevypadaly.
V létě se starejte jednodušeji
Nechte své vlasy odpočinout od neustálého žehlení, foukání a česání. Nejlepší věc na létě je, že můžete své vlasy nosit přirozeně a můžete si vyhrát s lákavými, barevnými doplňky. Proč byste si v létě měly fénovat vlasy, když je můžete nechat přirozeně uschnout na sluníčku? Proč byste si po koupání v bazénu měly vlasy žehlit, když vám voda a letní vítr zadělají na krásné, plážové vlny? Pokud hledáte účes, který je na léto nejlepší, držte se jednoduchosti. Letos pofrčí jednoduché drdoly, rybí, ale i obyčejné copy, culíky nebo klasicky rozpuštěné vlasy.

Zapomeňte na uměle vytvořené teplo!...............................

Jak už bylo řečeno, léto sebou přináší ideální vzduch, díky kterému dochází k přirozenému sušení vlasů. Pokud si své vlasy necháte přirozeně usušit, odhalíte jejich přírodní a přirozenou strukturu. Jestliže své vlasy budete i v létě neustále žehlit a fénovat, budete je mnohonásobně poškozovat. Je tedy pravdou, že letní počasí sebou přináší i slunce, které může vlasy oslabit. K tomu je nutné používat speciální letní kosmetiku v péči o vlasy. Jestliže je budete neustále namáhat umělým teplem a vzduchem, dojde k jejich členění, řídnutí a lámání, protože se vlasy pálí.

Chraňte svou barvu!........................................................
Vzhledem k tomu, že letní sluníčko dokáže vlasy vysušit a barvu vyšisovat, mohou se zdát po čase vlasy mastné nebo naopak příliš suché. Důležité je tedy udržet vlasy hydratované, aby nedocházelo k blednutí barvy. Nejlepší způsob je podstoupit keratinovou léčbu, nebo alespoň používat kvalitní keratinové produkty, díky kterým budou vlasy méně zranitelné vůči teplu a slunci.

11.7.2012

11. července 2012 v 10:56 | Xoxo Nell |  Psací nálady
Aloha:-* od příjezdu jsem v jednom kole. Rodinka mě přivítala s otevřenou náručí, užíváme si každý den na plno. Každý den na pláži k večeru u bazénku a večer vyrážíme do ulic, kde vymetáme ty nejlepší bary a utracíme peníze:(:D. akorát mě tady ničí ten 7 hodinový časový posun... je to děs,pořád bych jen spala:D.
Hodím Vám tady pár fotek, ať víte jak si žiju :):P...Heč!!

První den v moříčku:)
Po příletu na Floridu :)

0.08 Playlist

10. července 2012 v 13:24 | Xoxo Nell |  Playlist

Tak když už jsem na te Floridě:-).... večer přidám fotky a nějaký článek, teď ležím u bazenku:P
Přeju krásný den:)

Letem světem na Floridu

6. července 2012 v 11:30 | Xoxo Nell |  Psací nálady
Jen Vám chci oznámit, že za 8 hodin odlétám na Floridu za rodinkou:). Takže si jdu sbalit všechny potřebné věci a bye bye Česko:-**...To zase budou nervy, budu si chtít vzít všechno.. ach jo.
Nebojte, určitě na vás kašlat nebudu, každý den tady přibydou články a novinky:).

S moji krásnou sestřičkou:-**

China- Hainan 2011

4. července 2012 v 12:34 | Xoxo Nell |  FotoBook (=modeling)

Nevítané černé tečky: Zbavte se jich!

3. července 2012 v 8:55 | Xoxo Nell |  Pleť
Všechny z nás víme, co to černé tečky. Vědí o tom své obzvláště ženy, které s nimi mají bohaté zkušenosti. Někdy může být boj s černými tečkami běh na dlouhou trať, ovšem výsledek vždy stojí za to. Ptáte se, jak vlastně černé tečky vznikají a jak proti nim lze bojovat?

Černé tečky co to je?.................................................................................................

Černé tečky jsou obvykle způsobeny nadměrným množstvím mazu a nečistot - dochází k ucpávání pórů. Tyto černé tečky ucpávají pleťové folikuly, což může vést i k akné. Pokud se i vy chcete vyhnout černým tečkám, je důležité se vyhýbat znečištěnému prostředí a také nekvalitní kosmetice. Existuje mnoho způsobů, jak lze bojovat proti černým tečkám a zabránit jejich opětovnému návratu. Dbát se však musí i na to, jaký typ pleti vlastníte. Máte-li citlivou, je důležitá větší opatrnost.

Boj začíná!...................................................................................................................

Abyste se pořádně zbavili černých teček, je důležité si nastavit určitý režim, pomocí něhož budete pečovat o svou pleť.
První věc, která je opravdu důležitá, je odstranění nečistot z pleti před spaním. Nejedná se jen o kosmetiku a make-up jako takový, důležité je čištění i v případě, nemáte-li na sobě žádný make-up. I přesto se na vaší pleti mohou objevit nečistoty, které se na ní usadily během dne. Čištění můžete provádět pomocí kvalitní čistící kosmetiky, ovšem pokud ji nemáte po ruce, použijte alespoň obyčejnou vodu. Pleť bude osvěžená a lehce omlazená.
Krom večerního čištění, je stejně tak důležité to ranní. Opět použijte kvalitní kosmetiku, se kterou odstraníte případné zbytky make-upu, které se vám večer nepodařilo odstranit. Jakékoliv čistící produkty, jako je voda nebo mléko, používejte vždy s odličovacím tampónkem. A i když jste předchozí den nikde nebyla, ráno na čištění nezapomínejte!

Mezi další účinné metody v boji proti černým tečkám je peeling. Účelem peelingu je odstranění odumřelých buněk, které se z obličeje obyčejným čištěním nedostanou pryč. Peeling provádějte alespoň 2x týdně. Vždy se ujistěte, že používáte exfoliační kosmetiku, která je vhodná pro váš typ pleti a zároveň je vyrobena z organických složek. Použitím správné kosmetiky tak zabráníte případným nežádoucím účinkům.
Krom peelingu je vhodné také používat masky. Masky představují skvělé kosmetické řešení, Před použitím každé masky, je nutné kůži nejdříve navlhčit. Teplá voda otevře póry a následné čistění pomocí masky může být efektivnější. Masky jako takové vám nepomohou jen v boji proti černým tečkám, jsou dobří pomocníci i v boji proti akné a mastnotě.