Psací nálady

Časově vyčerpaná..

15. srpna 2012 v 21:24 | Xoxo Nell
Ahoj miláčci:-* asi Vás moc nepotěším, ale na blog nemám vůbec čas ani chuť:(. Nejspíš to asi ukončím, ale to vůbec nechci, ale zároveň nemám jinou možnost. Teď se mi pod rukama všechno hroutí, nic nevychází. Jak ve vztahu se objevily opět hádky a lži, které já nesnáším tak taky problémy doma:(. Vůbec nemám na nic chuť, A chce se mi plakat.. v noci nespím, nemám chuť ani k jídlu prostě nic, Teď si dám pauzu... snad se někdy vrátím :-***

Nejoblíbenější způsob hygieny v dnešní době, je hodit všechnu špínu na někoho jiného ...

4. srpna 2012 v 20:19 | Xoxo Nell
Ahoj,zdravím vás z Česka:-*. Už jsem konečně doma na své posteli, ve svém pokojíku s moji milovanou maminkou:). Tak moc jsem se těšila na pohodlí domova, jak se říká "Všude dobře, doma nejlépe". Chtěli jste po mě pár fotek, tak je tady máte a já si půjdu dát pořádnou vanu a pak na kutě:). Od zítra jsem vám k dispozici, klidně si napište jaký čánek by jste tady očekávali:).


Grilovačka na moje přivítání:).Bylo to výborné!
To nejkrásnější, co jsem kdy viděla.. jako by to byl sen:).
T

Můj život je jako z filmu. Všude kolem jsou jen samí herci..

1. srpna 2012 v 12:01 | Xoxo Nell
Ahooj zlatinka, tak včera poslední den a já měla rozlučku. Až jsem plakala, vůbec se mi nechce domů. Škaredé počasí, hnusný vzduch. Tady to je jak v pohádce:(. Ale za rok zase přijedu, snad to uteče jako voda:(. Za 15 hodin odletám, cesta bude zase nekonečná...ach bože. V Česku budu zase v jednom kole... přehlídky,focení, agentury. Prej se strašně moc těším ......


Tady je fotka z rozlučky, vypadám tam otřesně a ubrečeně, ale jsem tam s moji nejmilovanější sestřeničkou:-** Děkuji za nádherný měsíc:)

Pamatuj že každá rána pod pás příjde vždy od lidí kteří nikdy nedosáhnou výš

30. července 2012 v 18:36 | Xoxo Nell
Ahoj miláčci:-* chci se moc omluvit, proč jsem se tu neobjevila, ale měla jsem dost práce.Na Floridě nejsem jenom abych se válela u pláže:D. Mám tady brigádu v barech a hlavně po nocích, kdy jsou diskotéky, takže domů dojdu až ráno a celý den skoro spím. Odpoledne jak se probudím tak jsem buď na pláži nebo na terase v bazéně:). Ale za 3 dny už letím domů a budu se Vám věnovat co nejvíce. Teď se prosím nezlobte a omluvte mě:).

Určitě jste si všimli nového layotu na který jsem se nehorázně těšila. Je úplně o něčem jiném než ten předešlý. Úplně to tady oživlo a je to barevnější a krásnější.Chtěla jsem aby jste se tady cítili příjemně:).Moc bych za tento nový layot chtěla poděkovat http://schenzai.blog.cz/.Je boží!!

Jéé, tady mě fotila sestřenka Hanička. Jaká "krásná" fotka :D..FUJ!

11.7.2012

11. července 2012 v 10:56 | Xoxo Nell
Aloha:-* od příjezdu jsem v jednom kole. Rodinka mě přivítala s otevřenou náručí, užíváme si každý den na plno. Každý den na pláži k večeru u bazénku a večer vyrážíme do ulic, kde vymetáme ty nejlepší bary a utracíme peníze:(:D. akorát mě tady ničí ten 7 hodinový časový posun... je to děs,pořád bych jen spala:D.
Hodím Vám tady pár fotek, ať víte jak si žiju :):P...Heč!!

První den v moříčku:)
Po příletu na Floridu :)

Letem světem na Floridu

6. července 2012 v 11:30 | Xoxo Nell
Jen Vám chci oznámit, že za 8 hodin odlétám na Floridu za rodinkou:). Takže si jdu sbalit všechny potřebné věci a bye bye Česko:-**...To zase budou nervy, budu si chtít vzít všechno.. ach jo.
Nebojte, určitě na vás kašlat nebudu, každý den tady přibydou články a novinky:).

S moji krásnou sestřičkou:-**

20.6.2012

20. června 2012 v 14:22 | Xoxo Nell
Přeji krásný slunečný den, právě jsem u bazenu a chytám bronz:P..haha
Co děláte vy, taky se sluníte nebo se učíte na poslední písemečky?:)

3.6.2012 - Comeback

3. června 2012 v 13:57 | Xoxo Nell
A je po všem. S holkama jsme dva náročné týdny zvládly. Nohy vůbec necítím ještě mi chodí někde po molu v Monaku.. haha:D:D. Lety proběhly v pohodě, což se stává málokdy, vždycky nás chytnou někde turbulence. Toto nepřeju nikomu, vždycky mám nepopsatelný pocit.
Nakoupila jsem si dost věci, doma jsem otevřela peněženku a asi mi skrz ní proletěl hurikán..:D:(

Je bolestné s někým skončit, i když nebyly stejné city na obou stranách.Ale je to lepší než pokračovat v předstíráním něčeho, co necítite.

31. května 2012 v 21:07 | Xoxo Nell
A je po všem. Bohužel ano. Naivně jsem opět naletěla. Věřila jsem mu, že je jiný, ale NENÍ je pořád stejný ubožák, jako byl celou tu dobu co jsme spolu byli. Nevím co mám psát... brečím brečím a brečím :(.
Už zbyly jen vzpomínky,zmutek a žal :(

Přeprat spoďáry a směr Monako

29. května 2012 v 16:05 | Xoxo Nell
Takže dneska si užiju poslední sluunečný den v Americe a zítra nasedáme na letadlo směr Monako. Už ať to je fakt za mnou. Dojedu do Čech a pořádně oslavím maturitu s kámošema:). Budeme pít ako páni.. nehehe 8).

U hotelového baru s Julií
Na pláži:)
Poslední krásné odpoledne u bazénu:(

 
 

Reklama