Rady

Poraďte mi..

7. srpna 2012 v 10:37 | Xoxo Nell
Miláčci, dnes jsem si koupila nějaký přípravek na vlasy (mám je strašně moc zničené).. aby vydržely rovné,nekroutily se zpátky a je to zároveň ochrana proti teplotě, když ty vlasy žehlím. Nikdy jsem nic takového nepoužívala, nemám s tím zkušenosti.

Prosíííím,napište mi, jak vám to pomáhá a jaké máte zkušenosti. Byla bych Vám moc vděčná a jestli se vám bude chtít můžete mi i poslat odkaz vašeho přípravku na vlasy. A napsat jak se o ně staráte vy... budu moc ráááááda:). Děkujíí:-**

Já mám tenhle přípravek :)!!

Boj s celulitidou

12. června 2012 v 22:11 | Xoxo Nell
Jestli i tebe trápí ošklivá pomerančová kůže, a nevíš jak se ji zbavit...ZAČNI JÍST ZDRAVĚ!!!

Šťavnaté ovoce..............................................................................................................

Říká se, že v boji s celulitidou nejlépe uspěješ, když budeš hodně pít a pokožku hydratovat. K tomu přispějí i některé druhy ovoce, které obsahují hodně šťávy. Teď je pro to ideální doba, protože obchody se začínají plnit šťavnatým čerstvým ovocem. Vezmi si na pomoc broskve, meruňky, grepy, kiwi nebo obyčejná jablka, ta ti pomohou pokožku hydratovat a odplavovat z těla toxiny.

Pozor ale na to, kdy a jak ovoce jíš. Mlsat bys ho měla spíš dopoledne, klidně si doma ovoce rozmixuj a udělej si vlastní Smoothie (hustý nápoj z rozmixovaného ovoce). Jako zdravá snídaně ideální volba. Ovoce se hodí i jako dopolední svačina, pokud jsi ale zvyklá dávat si ho jako zdravý lehký dezert po obědě, tak pozor, protože ovoce obsahuje hodně cukru a je hodně výživné, je to jídlo samo o sobě.

Je pečivo tabu?..............................................................................................................

Ano, ale jen sladké a pečivo z bílé mouky. Naopak celozrnné dobroty ti díky obsahu vlákniny prospívají. Neměla bys ho ale kombinovat s masem nebo mléčnými výrobky (tedy i se sýrem a máslem). K chlebu nebo rohlíku raději přikousni zeleninu, nebo si udělej bohatý zeleninový salát.

Nejíst po páté hodině?....................................................................................................

Pokud jdeš spát v osm, tak je to pravda. Ale určitě chodíš spát později. Spíše platí, že bys neměla jíst později než dvěhodiny před tím, než se chystáš do postele. Po šesté hodině večerní bys ovšem neměla jíst jídla těžká, smažená a tučná, která by tělo nestihlo zpracovat a uložilo by si je do tukových zásob.

Polévka je grund.......................................................................................................... .

V tom mají naše babičky pravdu. Vyhni se ovšem krémovým a smetanovým dobrotám a dopřej si kuřecí nebo zeleninový vývar a jakékoli zeleninové polévky. V horku můžeš mít polévku jako oběd, nebo si ji dej jako rychlou večeři.

Alkohol škodí............................................................................................................. .

To není nijak nová informace. Věděla jsi ale, že má vliv i na tvou celulitidu? Nadměrně totiž zatěžuje játra, která jsou hlavním detoxikačním orgánem. Když jsi na party a chceš pít, dopřej si virgin mojito nebo lehký střik z bílého vína. Pokud jsi alkoholu přeci jen neodolala, druhý den si rozhodně kup nápoj s aloe vera, který ti pomůže s pročištěním organismu.

Nezapomeň na citron...................................................................................................

Denně bys měla vypít aspoň dva litry vody. Můžeš si třeba do sklenice čisté vody vymačkat šťávu z citronu (ale nepřidávej cukr). Ten totiž pomáhá s detoxikací organismu. Dej si jednu sklenici ráno nebo večer. S množstvím to ale nepřeháněj, ať si neponičíš zubní sklovinu a nepřekyselíš žaludek.

Silná trojkasil...........................Sil.............................................................................


Zeleninou rozhodně nic nezkazíš. Tvými novými přáteli by se ale rozhodně měla stát červená řepa, okurka a celer. Pomáhají játrům štěpit uložené tuky, takže taková celerová šťáva nebo šťáva z řepy tě krásně pročistí. Okurka má zas dobrý vliv na činnost ledvin, které zbavují tělo odpadních látek, tedy i toxinů.

Krása z Asie............................................................................................................. .

Všimla sis, jak jsou Japonky krásné a jejich pleť téměř bez chybičky? Je to jejich stravou. Vsaď i ty na sóju, tofu, řasy a mořské ryby. Tyto potraviny tělo nezatěžují a mají i pročišťující účinky.

Pedikúra

21. května 2012 v 21:09 | Xoxo Nell

PEDIKÚRA

Nenechte se vlákat do omylu, že v zimě pedikůru nepotřebujete. Jsou to právě vaše chodidla, které jsou denně nejvíc vystaveny námaze a pokud nemáte správnou obuv a mluvíme-li o zimě navíc dostatečně teplou, může vás to stát nejen nehezkých ztvrdlých pat a zanedbaných nehtů, plísní, ale i vaše zdraví. Každopádně si teď povíme, jak si takovou pedikúru udělat doma.
ZAČNĚTE LÁZNÍ
Nejprve potřebujete nožky požádně odmočit, aby změkla kůže a dalo se s ní dobře pracovat. K tomu budete potřebovat vaničku s horkou vodou a koupelovou solí, která vám pomůže změkčovat. Můžete přidat i kapku citrónové šťávy, která má mimo jiné i bělící účinky na nehtíky. Do připravené lázně chodidla ponořte a několik minut relaxujte. Poté použijte peeling s hrubšími částečkami určený speciálně na chodidla na obroušení ztvrdlé, staré kůže a vyhlazení kožního povrchu. Používat například peeling na obličej by nemělo až takový efekt. Po peelingu vezměte do ruky pemzu a odstraňte ztvrdlou kůži na patách. POZOR!: Nejezděte po patách pemzou všemi směry, jak se vám zlíbí! Kůže by se po oschnutí nepěkně třepila a zůstala by drsnějšího rázu. Proto jezděte pemzou vždy souvisle jedním směrem. Pemz a různých oškrabávátek na paty existuje spousty. Odborníci tvrdí, že nejšetrnější z nich je skleněný pilník. Pedikérky používají seřezávač, ale pokud nejste odborník, mohli byste si ublížit. TIP aneb. jak to dělám já: Pro dokonale hladké paty použijte nejprve kovový pilník na paty. Jeho struktura připomíná struhadlo. Hlavně u tohodle dbejte na tahy jedním směrem. Poté nechte nohy úplně uschnout a za sucha je přejeďte normálním pilníkem na paty. Veškeré nerovnosti, popř. roztřepenou kůži či jiné krásně vyhladí. Nakonec použijte hydratační krém či speciální krémy, spreje apod. na chodidla - existuje jich velká řada, různých vůní a účinků.
POKRAČUJTE ÚPRAVOU NEHTŮ
Nehty, řeknete si, je zbytečné upravovat v zimě, když se celé dny a někdy i noci schovávají pod teplými hrubými ponožkami. Ale přece nedopustíte, aby vám zarůstaly a rostly si jak chtějí. Nejlepší formou zkracování nehtů na nohou jsou kleštičky. Vždy zastřihujte nehty do rovna, tím pádem se vyhnete bolestivému zarůstání. Jejich tvar a hladkost si zajistěte pomocí pilníku. Já mám nejradši skleněný, jak na ruce, tak na nohy. Mnozí tvrdí, že na nehty je nejlepší papírový pilník, jelikož je nejšetrnější. A co klasický kovový? Ten prej radši rovnou vyhodit. Ale já říkám - záleží to na vás ;) Po opilování důkladně vyčistěte nečistoty pod nehty a zatlačte kůžičku. Nakonec můžete nehty nalakovat. Poslední dobou je hitem fr. manikůra, kterou si dělám nejčastěji i já. Ale pokud nepatříte k favoritům laku na nožkách, přetřete je aspoň bezbarvým lakem ;) A pedikúra je HOTOVA!

Jak správě aplikovat řasenku

22. dubna 2012 v 19:58 | Xoxo Nell

Líčení s Jonasem Wramellem

Jak a čím vytvořit oční linky

2. dubna 2012 v 10:30 | Xoxo Nell
Určitě každá z vás už zkušenosti s očními linkami má. Ať už je tvoříte tužkou, tekutými očními linkami či speciálními tekutými
pery nebo fixy, může se stát, že místo krásných očí budete působit zcela jinak, až - v některých případech - hloupě.
Očními linkami můžeme lehce podmanit tvar oka, ale ne každý ví, jak správně s linkama pracovat, abyste dosáhly požadovaného looku. Já vám dnes trochu poradím, jak pracovat s určitými druhy linek.

KLASICKÁ TUŽKA NA OČI
Klasickou tuhou tužku na oči všechny moc dobře známe. Je nejčastěji používaná, hlavně proto, že se s ní dobře a snadno pracuje. Pokud neumíte vytvořit rovnou linku, tato verze je přesně pro vás. Drobné nerovnosti se totiž dají jednoduše umazat či upravit vatovou tyčinkou. Tužka by neměla mít příliž ostrou špičku, pro pohodlnější aplikaci je lepší mít kulatější hrot. Ovšem dbejte na to, aby se z ní nestal kopáč!
Aplikace: Začínejte vždy od vnitřního koutku oka směrem k vnějšímu, těsně nas řasami. Můžete si nejprve linku vytečkovat, pro větší přesnost a poté tečky spojit.

Formování obočí

4. března 2012 v 9:22 | Xoxo Nell
TAK FAJN! Mám vás ráda, ale taky mám ráda sebe. Jak jsem viděla některé lidi, dokonce i modelky, jaké měly obočí, tak jsem se mále zhroutila z toho:D.
Napíši vám sem něco o formování obočí. Pro někoho může být obočí jen pár chloupků, ale ve skutečnosti nám dělá výraz celého obličeje. Pokud nejste zrovna kosmetička nebo nenavštívíte kosmetický salón, může se stát, že vaše obočí nebude mít správný tvar a bude vám dělat nehezký výraz.
Upřímně, první, čeho si na člověku všimnu při pohledu na něj, je právě obočí. Říká se tomu "demence z povolání", jak to nazvala jedna naše bývalá třídní :D A řeknu vám, že je na některé lidi kvůli tomu opravdu nehezký pohled. A já vám teď zkusím vysvětlit nebo-li přiblížit, jak by obočí mělo správně vypadat. Jdeme na to!!

Správné odlíčení očí

21. února 2012 v 22:15 | Xoxo Nell
Tento článek jsem připravila pro ty,kteří neví,jak se správně odlíčit.
Snad se Vám článek bude líbit,tak napište komentář:).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Odlíčením očí začnínejte celý odličovací proces.
  2. Nejvhodnější a nejpohodlnější pro jejich odlíčení jsou kulaté či oválné tamponky, které si můžete i samy vyrobit - vezměte delší proužek vaty a namotejte ho na prst.
  3. Používejte výhradně kvalitní odličovače/tonika očních partií. Ty vám zaručí nejlepší odstranění řasenky aj. a navíc nedráždí pokožku. Dále zabraňuje zarudnutí, slzení a pálení očí.
  4. Na voděodolnou řasenku používejte výhradně olejový odličovač.
  5. Tamponky s odličovačem/tonikem jemně přitiskněte na oči a nechte jej chvíli působit, tím se líčidla rozpustí. Poté začněte stírat. POZOR! Nikdy neodličujte oči šmudláním ze strany na stranu, či silou všemi směry! Tím byste akorát způsobily zanesení zbytků do očí, vytáhnutí kůže a později nepříjemné vrásky! Proto odličujeme vždy pouze jemnými tahy a jedině zhora dolů (jakoby stírejte řasenku ve směru růstu řas). Možná vám to připadá zbytečně zdlouhavé, ale vaše oči vám budou vděčny ;)
  6. Z nesprávně odlíčených očí může být až zánět spojivek, a to si nedělám legraci x)
 
 

Reklama